Neden Opalescence ?


Neden profesyonel beyazlatma seçmeliyim?
Arzuladığınız beyazlatma sonuçlarına ulaşabilmenin en iyi yolu diş hekiminiz ile takım olmaktır. Çünkü hekiminiz sizin ağız ve diş sağlığınızı en iyi bilen kişidir ve size başarılı bir tedavi için en uygun süre ve yöntemi seçebilir. Ayrıca diş hekimi size beyazlatma sürecinin nasıl işleyeceğini anlatabilir, tedavi sürecini izleyebilir ve oluşabilecek hassasiyetleri kontrol altına alabilir.

Opalescence ile birlikte hayallerinizdeki bembeyaz gülüşe ulaşın!

  • Opalescence beyazlatma jeli PF (potasyum nitrat ve florid) içerir. Potasyum nitrat ile diş hassasiyetini oldukça azaltır. Florid ile de diş minesini kuvvetlendirir ve çürüklere karşı korur. Birlikte dişlerin genel sağlığını güçlendirirler.
  • Rengin geri dönmesini ve dişten su kaybını önlemek üzere formüle edilmiştir.
  • Opalescence Go ev tipi beyazlatma ajanı %6 Hidrojen Peroksit konsantrasyonu ve nane aroması ile sunulur.
  • Opalescence PF ev tipi beyazlatma ajanı %10 veya %16 Karbamid Peroksit konsantrasyonunda ve nane, kavun ve sade aromalarında sunulur.
  • Gündüz veya gece kullanımı
  • Yapışkan, viskoz jel dişetlerine taşmaz


Opalescence GO uygulanmadan önce:Opalescence GO uygulandıktan sonra:Opalescence PF ev tipi beyazlatma uygulanmadan önce:Opalescence PF ev tipi beyazlatma uygulandıktan sonra:Opalescence Boost uygulanmadan önce:Opalescence Boost uygulandıktan sonra:
Videoyu izleyin ve Opalescence PF ev tipi beyazlatmaya daha yakından bakın:Adım adım Opalescence Go uygulaması: