Hangisi Uygun ?


Kendi evinizin rahatlığında profesyonel diş beyazlatmanın tadını çıkarın. Opalescence sizin için en uygun ürüne sahiptir. Profesyonel sonuçlar sunan tam bir ürün yelpazesi ile Opalescence sizin yaşam tarzınıza hitap eder. İster gece boyu size özel hazırlanmış plak rahatlığını seçin, isterseniz hareket halinde hazır kaşıklı plaklar ile beyazlatmayı seçin, Opalescence her zaman emrinizde! Opalescence ürün çeşitlerini buradan öğrenin ve beyazlatmaya hemen bugün başlamak için diş hekiminize danışın! Dişlerinizdeki renklenmeye bağlı olarak hekiminiz sizin ihtiyacınıza en uygun ürünü seçecektir.

Opalescence PF  Ev Tipi Beyazlatma

Opalescence ev tipi beyazlatma ürünleri, profesyonel tedavi sonuçlarına evinizin rahatlığında size özel hazırlanmış plaklar ile ulaşmanızı sağlar. Gülüşünüze özel tedavi şekillendirmek için yapılmış özel plaklarla kullanılmak üzere farklı konsantrasyon ve farklı aromalardaki Opalescence ev tipi beyazlatma jellerini sitemiz disbeyazlat.net üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Opalescence ev tipi beyazlatma ürünleri size evinizin rahatlığında gündüz yada gece profesyonel beyazlatma sonuçları sunar. İki farklı konsantrasyonu ile Opalescence ev tipi beyazlatma ajanları birden çok seçeneği sevenler için idealdir. İki konsantrasyon ve üç farklı aroması ile, Opalescence'i gün içerisinde 4 saat yada gece boyunca kullanabilirsiniz! Sitemiz disbeyazlat.net üzerinden temin edebileceğiniz Opalescence ev tipi beyazlatma ajanları ile profesyonel sonuçlara güvenli, kişiye özel ve etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Opalescence beyazlatma jeli PF (potasyum nitrat ve florid) içerir. Potasyum nitrat ile diş hassasiyetini oldukça azaltır. Florid ile de diş minesini kuvvetlendirir ve çürüklere karşı korur. Birlikte dişlerin genel sağlığını güçlendirirler.

 • Rengin geri dönmesini ve dehidratasyonu önlemek üzere formüle edilmiştir
 • Tedavi esnekliği için iki konsantrasyon
 • Üç aroma: Nane, Kavun, ve Sade
 • Gündüz veya gece kullanım


Hazır Kaşıklı Plak Beyazlatma Opalescence Go


Web sitemiz disbeyazlat.net üzerinden temin edebileceğiniz Opalescence Go önceden doldurulmuş, tek kullanımlık ve her tip ağıza uygun hazır kaşıklar içerisindedir. Size bembeyaz bir gülüşü sadece 5-10 gün içerisinde günlük 60-90 dakikalık kullanım ile sunar. Her zaman her gittiğiniz yerde yapabilirsiniz. Opalescence Go OTC (reçetesiz, tezgahüstü) beyazlatıcı ürünlere profesyonel bir alternatiftir. Beyazlatma tedavileri veya touch-up (takviye, yenileme) beyazlatma için son derece kolay, hızlı ve kolay bir yoldur. Ölçü alımı ve laboratuvarda özel plak hazırlamaya gerek bırakmayan Opalescence Go, paketinden çıkarıldığı gibi kullanıma hazırdır. Her kaşık Opalescence beyazlatma jeli PF (potasyum nitrat ve florid) içerir. Potasyum nitrat ile diş hassasiyetini oldukça azaltır. Florid ile de diş minesini kuvvetlendirir ve çürüklere karşı korur. Birlikte dişlerin genel sağlığını güçlendirirler.

 • Müthiş rahat UltraFit plak her ağız yapısına uyar
 • Doktorda ölçü aldırmak, labaratuvarı beklemek yok
 • Sağlam ve şeffaf plak
 • 6% - günlük 60-90 dakika, 5-10 gün.
 • Nane, şeftali, kavun aromalı
Güvenli
Opalescence Go OTC (reçetesiz, tezgahüstü) beyazlatıcı ürünlere profesyonel ve güçlü bir alternatiftir. Herbir Opalescence Go plağı etkili ve güvenli bir jel ile dişetlerine taşırmayacak şekilde önceden doldurulmuştur. Opalescence jelleri potasyum nitrat ve florid (PF) içerir. Çalışmalar ile kanıtlanmıştır ki potasyum nitrat ve florid gerçekten çürükleri azaltır, hassasiyeti önler, diş minesini güçlendirir, dişlerin genel sağlığını arttırır.

Etkili
Opalescence Go OTC (reçetesiz, tezgahüstü) beyazlatıcı ürünlere profesyonel bir alternatiftir. Hidrojen peroksit içeriği ile Opalescence Go sadece birkaç gün içerisinde inanılmaz sonuçlar sağlar.

Basit
Opalescence Go dişlerinize oldukça rahat oturan önceden doldurulmuş yenilikçi bir plak sistemi sunar. Bu tek kullanımlık plaklar ile her zaman her yerde dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Günlük sadece 60-90 dakikalık kullanım süresi ile Opalescence Go yaşam tarzınıza ve bütçenize rahatça uyar.


Beyazlatıcı ve Koruyucu Diş Macunu
Beyazlayan ve parıldayan gülüşünüzü korumak için özel formüle edilmiş Opalescence beyazlatıcı diş macunları ile Opalescence diş fırçalarını kullanın. Lekelerle savaşan çok güçlü bir kuvvet elde edecek ve yüksek dozda florid ile gülüşünüzü sağlıklı tutacaksınız. Etkileyici bir gülüş elde ettiğinizde, bunu daimi kılmak sizin elinizdedir. Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu ve diş fırçaları parıldayan bembeyaz bir gülüşü korumanın en ideal yoludur. Ve bizim Opalpix kürdanlarımız daha önce kullandığınız hiçbir kürdana benzemez, farklıdır. Gülüşünüze güveninizin sürmesi için ihtiyacınız olan ne varsa Opalescence koruyucu ürünlerinde!Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu
Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu bembeyaz gülüşünüzü korumanıza yardımcı olur. Dünyanın en az aşındırıcı içeren beyazlatıcı diş macunu olduğu için sürekli kullanım için oldukça güvenlidir. Aynı zamanda diğer tüm diş macunlarından daha fazla florid salınımı yapar. Hem diş sağlığınızın gelişimini sağlar hem de bembeyaz bir gülüş sağlar.

 • 3 farklı formülasyon: Opalescence PF (potasyum nitrat ve florid ile), Opalescence + (ksiletol ile), ve Orijinal
 • Triklosan içermeyen formül
 • Günde birkaç kez kullanım için uygun ve güvenilir
 • 3 farklı aroma: Vanilla Nane, Bahçe Nanesi, Serin Nane


Opalescence Diş Fırçaları
Nazik ama etkili, Opalescence Smilebrushes, Opelescence Jr. Smilebrushes, ve Opalescence Oral Hygiene Brushes yumuşacık fırça kılları ve kavraması oldukça rahat olan sapı ile diş ve dişetlerini etkili bir şekilde temizler. Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu ile Opalescence diş fırçaları kombine edildiğinde parıldayan bir gülüşe sahip olmanızı sağlar.

 • Ulaşılması zor bölgelere muhteşem erişim
 • Yumuşak sap ile hassas tutuş
 • Diş ve dişetlerini nazik ve etkili şekilde temizler


Opalpix
Opalpix kırılmayan ve parçalanmayan çok özel kürdanlardır. Özel dokulu ve tırtıklı yüzeyi ile gelişmiş temizlik sağlar, benzersiz dizaynı sayesinde klasik kürdanların ulaşamadığı yerlere erişim sağlar, bir yandan da dişetlerinize masaj yapar.

 • Kırılmaz yada parçalanmaz
 • İnce uçlu dizaynı diş aralarını çok rahat temizler
 • Esneklik ile sertlik arasında mükemmel bir denge sağlar